Kuidas toimib

AS Timber korraldab kinnistuomanike soovil enampakkumisi Eesti Vabariigis asuvatele põllu- ja metsamaaga kinnistutele.

Aitame metsa- ja põllumaaomanikke alghinna määramisel, dokumentide vormistamisel ning enampakkumise läbiviimisel.

Meie koostööpartneritest ostjateks on Eestis tegutsevad metsa- ja põllumajandusettevõted, suurmaaomanikud ning investeerimisfondid. Kokku jõuab info kinnistute müügi kohta ligi 1000 valdkonnas tegutseva ning asjast huvitatud kontaktini.

Lisaks teavitustele tegeleb meie 5 metsa- ja põllumaaspetsialisti ka isiklikult müügitegevusega, pakkudes enampakkumisel olevaid kinnistuid potentsiaalsetele ostjatele kutsudes neid enampakkumisel osalema.

Enampakkumise väljakuulutamise hetkest kuni tähtaja saabumiseni on kõigil ostjatel võimalik tutvuda pakutavate kinnistutega, arvutada enda maksimaalne hind ning teha pakkumine.

Enampakkumised toimuvad nö “suletud ümbriku” põhimõttel, kus igale enampakkumises olevale kinnistule luuakse enampakkumise väljakuulutamisel unikaalne ja ühekordselt kasutatav e-posti aadress, mida ei avata enne enampakkumise lõpptähtaega. E-posti postkasti mitteavamist on võimalik tõendada serveriteenuse pakkuja kinnitusega.

Kui tekkis lisaküsimusi või soov enda põllu- või metsamaa väärtust teada saada või enampakkumise teel müüa, võtke meiega ühendust, helistage 6665050 või kirjutage info@timber.ee